Informacje

o firmie info

Prodim spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w kwietniu 2012 roku. Reprezentuje w całości rodzinny kapitał krajowy. Głównym profilem działalności jest budowa kameralnych mieszkań i domów. Ponad to, firma oferuje usługi wykończenia mieszkań „pod klucz” jak również zajmuje się wynajmem nieruchomości komercyjnych.

Zarząd spółki, z powodzeniem, od 2007 roku funkcjonuje w branży dewelopersko – budowlanej, co daje gwarancję wysokiej jakości oferowanych usług oraz pewność wykorzystania najlepszych rozwiązań technologicznych. Zdobyte doświadczenie w połączeniu z pasją tworzenia gwarantuje sukces- Państwa zadowolenie.

Firma Prodim zakończyła inwestycję Willa Parkowe Wzgórze w miejscowości Wysoka pod Wrocławiem uzyskując pozwolenie na użytkowanie.

We wrześniu 2014 roku został rozpoczęty I Etap projektu Nowe Karwiany, zakończony w 2015 roku.

W grudniu 2015 roku rozpoczęliśmy II Etap inwestycji Nowe Karwiany, nowoczesne szeregi w podwyższonym standardzie deweloperskim a we wrześniu 2016 roku wystartowała realizacja III Etapu inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą www.nowekarwiany.pl

We wrześniu 2016 roku rozpoczęliśmy również realizację kameralnego osiedla Stabłowicka Plus, realizowanego w wysokim standardzie, składającego się z ośmiu domów w zabudowie bliźniaczej. Szczegółowe informacje zawarte są na stronie www.stablowickaplus.pl

Facebook